MAKSĀJUMU UN PIEGĀDES NOTEIKUMI

MAKSĀJUMI

Par iegādātajām precēm ir iespējams norēķināties ar pārskaitījumu, apmaksājot automātiski ģenerēto maksājuma uzdevumu. Kamēr rēķins nav apmaksāts, preces netiek komplektētas un piegādātas.

Apmaksa ar pārskaitījumu – uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Preces tiek vestas pēc tam, kad nauda būs ienākusi mūsu kontā. Preces izsniegšanas brīdī Jūs saņemsiet PVN rēķina / pavadzīmes oriģinālu.

Ja 2 nedēļu laikā esat pārdomājuši un vēlaties atgriezt iegādāto preci, tad lūdzu nogādāt to oriģinālajā iepakojumā, nenosmērētu un nebojātu mūsu noliktavā Rīgā, Līksnas ielā 9/1, un mēs atmaksāsim Jums katalogā norādītās cenas ekvivalentu. Preču transportēšanas izmaksas netiek kompensētas.

Ja kāda no precēm nav pieejama ilgāk par vienu mēnesi, tad atmaksājam atpakaļ bez kādiem ieturējumiem mūsu mājas lapā pasūtītās preces vērtību.
Veicot pasūtījumu, Jūs norādiet, kur vēlaties saņemt pasūtījumu un rezerves adresi (kaimiņu ja nav mājinieku, kas ir uz vietas).

 

PIEGĀDE

Preču saņemšana veikalā un noliktavā, Līksnas ielā 9 k-1, Rīgā — bez maksas.

Piegāde līdz mājai (Par piegādi līdz biroja/dzīvokļa durvīm jāvienojas atsevišķi 1,5 Eur par katru stāvu līdz 50 kg / vienībai).

 • Piegādes zonas:
  A zona – Centrs – 5 EUR plus PVN, virs 700 EUR piegāde bez maksas;
  B zona – Rīga – 7 EUR plus PVN, virs 700 EUR bez maksas;
  C zona – Pierīga – 10 EUR plus PVN, virs 1500 EUR bez maksas.
  Virs 5000 EUR visā Latvijā piegāde bez maksas.
  Ja jums ir vairāki pasūtījumi uz vienu un to pašu adresi, tad piegādes maksa nepalielinās.
 • Ārpus Rīgas robežas — 0.20 Eur par 1 km turp un atpakaļ